ponedeljak, 1. 20.00
EXIT režija: Arpad Šiling
koprodukcija Državnog mađarskog pozorišta „Čiki Gergelj“iz Temišvara, Pozorišta klasike „Joan Slavić“ iz Arada i Narodnog pozorišta Sombor
Velika scena


četvrtak, 4. 20.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
Velika scena • otkupljena predstava


petak, 5. 20.00
Nikolaj Erdman SAMOUBICA režija: Milan Nešković
Velika scena


subota, 6. 20.00
Ken Ludvig TENOR NA ZAJAM režija: Olja Đorđević
Velika scena


sreda, 10. 19.00
Milivoje Mlađenović GOLUBIJA VREMENA - Ćopićevo detinjstvo i mladi dani
režija: Bogdan Janković
Velika scena • otkupljena predstava


četvrtak, 11. 20.00
Koncert francuskog džez saksofoniste Batista Ebena uz pratnju pijaniste Ivana Aleksijevića
organizator: Kulturni centar „Laza Kostić“ Sombor
Velika scena • iznajmljen termin


petak, 12. 20.30
Meri Džons DŽEPOVI PUNI KAMENJA režija: Momčilo Miljković
Studio 99 • otkupljena predstava


subota, 13. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU režija: Nataša Radulović
Studio 99


utorak, 16. 20.00
Milivoje Mlađenović MAESTRO režija: Milan Nešković            predstava je otkazana
Velika scena


sreda, 17. 19.00
KoncertNek` se znade da bunjevac živi
organizatori: Grad Sombor i UG „Bunjevačko kolo“ Sombor
Velika scena • iznajmljen termin


subota, 20. 20.00
Muzička manifestacija „Vino i gitare“ • iznajmljen termin
Velika scena


ponedeljak, 22. 20.00
Ken Ludvig TENOR NA ZAJAM režija: Olja Đorđević
Velika scena


sreda, 24. 20.00
KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD autorski projekat Kokana Mladenovića inspirisan dramom Radoslava Zlatana Dorića
Velika scena


petak, 26. 20.00
Martin Mekdona JASTUČKO režija: Ninoslav Đorđević
Velika scena


subota, 27. 20.30
Tom Kempinski DUET ZA SOLISTU režija: Nataša Radulović
Studio 99


sreda, 31. 20.00
Milutin Bojić GOSPOĐA OLGA režija: Gorčin Stojanović
Velika scena


petak, 2. novembar 18.00
Tijana Grumić KEPLER 452-B režija: Jug Đorđević
Pozorište „Bora Stanković“, Vranje • gostovanje
Velika scena


petak, 2. novembar 20.00
Semjuel Beket IGRA režija: Ana Grigorović
Pozorište „Bora Stanković“, Vranje • gostovanje
Velika scena

 

GOSTOVANJA NARODNOG POZORIŠTA SOMBOR

petak, 19. 18.00
EXIT režija: Arpad Šiling
koprodukcija Državnog mađarskog pozorišta „Čiki Gergelj“iz Temišvara, Pozorišta klasike „Joan Slavić“ iz Arada i Narodnog pozorišta Sombor
FESTin pe Bulevard, Bukurešt, Rumunija